Volné pracovní místo  Nákupčí v Energetice - Bonusy, 5 týdnů dovolené, stravenky, HomeOffice penzijní připojištění

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 65 000 Kč / měsíc

Naše společnost je domovem pro tvůrce změn. My přemýšlíme o energii - o tom, jak je produkována, ukládána a jak ji lze nejlépe využít k umožnění globálního přechodu na obnovitelnou energii, který je klíčový pro budoucnost naší planety. S pobočkami ve 29 zemích máme již přes 4 000 lidí pracujících po celém světě, spolupracující s místními podniky na aktivní tvorbě budoucnosti energetického sektoru.

Chcete se stát součástí naší společnosti v České republice, kde působíme jako velkoobchodník s komponenty pro fotovoltaické elektrárny a podílíme se na transformaci energetického prostředí naší země? Zajímají vás obnovitelné energie? Rádi pracujete v mladém a přátelském týmu? Pak je tato nabídka právě pro Vás!

Co nabízíme?

  • Práci v úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti v odvětví, které zažívá silný růst Vysokou úroveň spokojenosti a seberealizace jako člen vrcholového vedení společnosti
  • Silnou podporu od mateřské nadnárodní společnosti
  • Intenzivní školení s dodavatelem fotovoltaických komponent Know-how v oblasti fotovoltaiky
  • Moderní pracovní atmosféru
  • Přátelský tým
  • Zkušení kolegové s vášní pro úspěch a růst společnosti
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Notebook
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Nemocenské dny
  • Příspěvek na penzi
  • stravenky
  • Multisport karta
  • Firemní akce
  • Občasný HomeOffice
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mladý a příjemný kolektiv

Náplň vaší práce?

  • Denní komunikace s dodavateli z Evropy ale i 3. země
  • Péče o stávající dodavatele
  • Správa zásob a produktů
  • Nákup produktů

Nemělo by Vám chybět:

  • Komunikativní Anglický jazyk nutností
  • Příjemné vystupování a lidský přístup
  • Technické povědomí
  • Zkušenost s nákupem
  • Znalost programů MS Office
  • Výhodou pro Vás bude zkušenost s elektro portfoliem (baterie, panely, fotovoltaiky)

Tak co? Zkusíte to? Moc se těšíme na Vaše odpovědi! :)